Ocena 7.14
Bookmark
Obserwowane przez 1 osób

All Out!!

Oglądaj odcinki All Out!! po polsku, All Out!! online pl, pobieraj All Out!! pl, anime All Out!! pl na AnimeDesu.pl
オールアウト!!
Status: Zakończone Studio: , Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj All Out!! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download All Out!! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, All Out!! na AnimeDesu.pl

Opis Anime All Out!!

Kenji Gion nadrabia niski wzrost cholerycznym usposobieniem, co sprawia, że już pierwszego dnia liceum pakuje się w kłopoty. Gdyby nie szybka reakcja nowo poznanego kolegi, wysokiego ponad miarę Sumiakiego Iwashimizu, jego utarczka słowna ze starszymi uczniami z pewnością zakończyłaby się bójką. Mimo to Kenji nie jest szczególnie wdzięczny „wybawicielowi”, ponieważ przez niego stracił okazję, by wyładować skumulowany stres. Wkrótce nadarza się jednak okazja do pokazania światu, że mimo mikrej postury, Giona stać na rzeczy wielkie. Otóż chłopcy zostają zaproszeni do szkolnego klubu rugby, co naturalnie sprawia głównemu bohaterowi ogromną radość. Nareszcie będzie mógł bezkarnie przewracać i sprowadzać do parteru dużo większych od siebie gości. Nieco mniej entuzjastycznie przyjmuje propozycję Sumiaki, który w gimnazjum grał w rugby i z powodu pewnego incydentu nie ma ochoty na powrót do tego sportu. Ale nie będzie chyba dla nikogo zaskoczeniem, kiedy napiszę, że wkrótce i on dołącza do klubu, by razem z Gionem walczyć przeciwko innym drużynom.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *