Ocena 7.89
Bookmark
Obserwowane przez 4 osób

Baby Steps

Oglądaj odcinki Baby Steps po polsku, Baby Steps online pl, pobieraj Baby Steps pl, anime Baby Steps pl na AnimeDesu.pl
ベイビーステップ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Baby Steps z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Baby Steps pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Baby Steps na AnimeDesu.pl

Opis Anime Baby Steps

Eiichirou Maruo cały swój wolny czas poświęca nauce, by móc w przyszłości dostać się na dobry uniwersytet, a potem znaleźć dochodową pracę. Żeby zachować przy okazji jako taką formę, postanawia jeden dzień w tygodniu przeznaczyć na ćwiczenia sportowe. Pewnie trudno byłoby mu się zdecydować, jaką konkretnie dyscyplinę chciałby uprawiać, gdyby nie to, iż poznana niedawno Natsu Takasaki, jako rekompensatę za zniszczone notatki oferuje mu ulotkę reklamującą darmowe lekcje tenisa w centrum sportowym, do którego sama uczęszcza. Tenis? Czemu by nie? Chłopak postanawia przynajmniej sprawdzić tę ofertę, jednakże mdleje już podczas rozgrzewki. Dla tak ambitnej osoby to poważny cios, dlatego też decyduje się on na intensywniejszy trening, by następnym razem już się tak nie zbłaźnić. Z czasem tenis zaczyna znaczyć dla niego coraz więcej, zwłaszcza że okazuje się, iż Maruo posiada pewien talent do tej dyscypliny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *