Ocena 7.47
Bookmark
Obserwowane przez 8 osób

Captain Tsubasa (2018)

Oglądaj odcinki Captain Tsubasa (2018) po polsku, Captain Tsubasa (2018) online pl, pobieraj Captain Tsubasa (2018) pl, anime Captain Tsubasa (2018) pl na AnimeDesu.pl
キャプテン翼
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 22 min na odc Sezon: Typ: TV Odcinki: 52 Dodane przez: Qkris1 Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Captain Tsubasa (2018) z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Captain Tsubasa (2018) pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Captain Tsubasa (2018) na AnimeDesu.pl

Opis Anime Captain Tsubasa (2018)

Kapitan Tsubasa jest niezwykłą historią ucznia szkoły podstawowej, którego myśli i marzenia obracają się prawie całkowicie wokół miłości do piłki nożnej. 11-letni Tsubasa Oozora zaczął grać w piłkę nożną w bardzo młodym wieku, i chociaż był to głównie sport rekreacyjny dla jego przyjaciół, rozwinął się w coś obsesyjnego dla niego.
Aby zrealizować swoje marzenie najlepiej jak potrafi w szkole podstawowej, Tsubasa przenosi się z matką do miasta Nankatsu, które jest dobrze znane z doskonałych drużyn piłkarskich ze szkół podstawowych. Ale mimo tego, że był najlepszy w swoim starym mieście, Nankatsu ma znacznie więcej konkurencji, i będzie potrzebował wszystkich swoich umiejętności i talentu, aby wyróżnić się z tego nowego tłumu.
Napotyka nie tylko rywali, ale także nowych przyjaciół, takich jak ładną dziewczynę Sanae Nakazawa i utalentowanego bramkarza Genzo Wakabayashi. którzy podzielają tę samą pasję co Tsubasa a oni okażą się cennymi przyjaciółmi, pomagając mu w dążeniu do jego marzeń. Reprezentowanie Japonii w Pucharze Świata FIFA jest największym marzeniem Tsubasy, ale aby tam dotrzeć, będzie potrzebował czegoś więcej niż talentu.

Oglądaj Captain Tsubasa (2018)

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *