Ocena 7.79
Bookmark
Obserwowane przez 23 osób

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Oglądaj odcinki Chuunibyou demo Koi ga Shitai! po polsku, Chuunibyou demo Koi ga Shitai! online pl, pobieraj Chuunibyou demo Koi ga Shitai! pl, anime Chuunibyou demo Koi ga Shitai! pl na AnimeDesu.pl
中二病でも恋がしたい!
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2012 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Chuunibyou demo Koi ga Shitai! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Chuunibyou demo Koi ga Shitai! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Chuunibyou demo Koi ga Shitai! na AnimeDesu.pl

Opis Anime Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

„Chunnibyou demo Koi ga Shitai” opowiada historię nastolatka – Togashiego Yuuty, który próbuje zaaklimatyzować się w nowej szkole. Przeniósł się on do niej dlatego, że w poprzedniej wyrobił sobie złą opinię – cierpiał z powodu „chunnibyou”, co można przetłumaczyć jako „syndrom drugoklasisty”. Objawia się on zachowaniem w stylu „gimbusa” przy jednoczesnym patrzeniu z góry na rówieśników, a także przekonaniem, że – w przeciwieństwie do „zwykłych śmiertelników” – posiada się specjalne umiejętności czy wręcz super moce. Nietrudno zgadnąć, że nie przysparzało mu to popularności.
Takashi powoli odnajduje się w nowej szkole: nawiązuje pierwsze w tym środowisku przyjaźnie i stopniowo zapomina o kłopotach, z jakimi borykał się jeszcze rok temu. To wszystko do czasu, kiedy spotyka Takanashi Rikkę, uczennicę z jego nowej klasy, która również cierpi na tytułową przypadłość. Rozpoznaje ona w Yuucie „Dark Flame Mastera”, który był jego pseudonimem w starej szkole. Rikka zaczyna go podziwiać, ale Togashi chętnie by się jej pozbył, nie chcąc sobie przypominać o zawstydzających latach gimnazjalnych. Tak łączą się losy głównych bohaterów i od tego czasu są praktycznie nierozłączni.

Komentarze

  1. Scoobert pisze:

    Mówi się że cringe’u nie potrafi się zmierzyć ale to anime jednak po coś istnieje… Mile się ogląda i ogólnie wszystko super i fajnie ale…. Czasami za bardzo można się uśmiać przez co stracicie trochę czasu chyba że potraficie się śmiać z otwartymi oczami…oczyma? W sumie czeka mnie jeszcze jeden sezon ale jeśli ktoś szuka przezabawnego anime z nutką…. z gigantyczną chochlą cringe’u to polecam gorąco!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *