Ocena 8.07
Bookmark
Obserwowane przez 17 osób

D.Gray-man

Oglądaj odcinki D.Gray-man po polsku, D.Gray-man online pl, pobieraj D.Gray-man pl, anime D.Gray-man pl na AnimeDesu.pl
ディー・グレイマン
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2006 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 103 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj D.Gray-man z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download D.Gray-man pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, D.Gray-man na AnimeDesu.pl

Opis Anime D.Gray-man

Akcja rozgrywa się w alternatywnej wersji końca XIX wieku, kiedy to światu zagrażają tzw. akumy – potwory powstałe w wyniku przywrócenia do życia duszy zmarłego (główny oponent egzorcystów nakłania bliskich nieżyjącej osoby, by przyzwali ją z zaświatów, po czym zamyka ożywioną duszę w ciele potwora). Główny bohater Allen Walker – piętnastolatek po przejściach był zmuszony do zabicia przyzwanego przez siebie zamienionego w akumę rodziciela. Po tych traumatycznych wydarzeniach za cel obrał sobie przynoszenie ulgi duszom zamkniętym w ciałach potworów. Wraz z przyjaciółmi – piękną Leenale, małomównym Kandą, wesołkiem Lavim, wampirem (dzięki innocence) Crowleyem oraz niezdarną Mirandą zrobi wszystko, by pokrzyżować plany niegodziwego Millenijnego Hrabiego, twórcy akum.

Oglądaj D.Gray-man

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

  1. edzik pisze:

    dodacie 2 sezon?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *