Ocena 7.57
Bookmark
Obserwowane przez 18 osób

Deca-Dence

Oglądaj odcinki Deca-Dence po polsku, Deca-Dence online pl, pobieraj Deca-Dence pl, anime Deca-Dence pl na AnimeDesu.pl
デカダンス
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: Unknown Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Deca-Dence z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Deca-Dence pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Deca-Dence na AnimeDesu.pl

Opis Anime Deca-Dence

Minęło wiele lat, od czasu, gdy ludzkość stała na skraju zagłady, z powodu pojawienia się nieznanych form życia, Gadolli. Wszyscy, którzy przetrwali, mieszkają w przemieszczającej się wieży Deca-Dence, zbudowanej po to, by chronić resztki żyjących przed niebezpiecznymi stworzeniami. Mieszkańcy twierdzy dzielą się na dwie grupy. Gears są to wojownicy, którzy na co dzień walczą z Gadollami, natomiast Tankersi nie mają żadnych zdolności przydatnych w walce z nową formą życia. Pewnego dnia Natsume, Tankerka marząca o zostaniu Gearsem spotyka Kaburagiego, mechanika dbającego o sprawne działanie wieży. To spotkanie, na pozór dwóch zupełnie innych osób, dziewczyny z pozytywnym nastawieniem, dążącej do spełnienia swoich marzeń oraz realisty, który nigdy ich nie osiągnął, w końcu wstrząśnie przyszłością obecnego świata.

Opis przygotował: Squexsiu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *