Ocena 5.88
Bookmark
Obserwowane przez 10 osób

Fairy Gone

Oglądaj odcinki Fairy Gone po polsku, Fairy Gone online pl, pobieraj Fairy Gone pl, anime Fairy Gone pl na AnimeDesu.pl
Fairy gone フェアリーゴーン
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 23 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Risaru Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Fairy Gone z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Fairy Gone pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Fairy Gone na AnimeDesu.pl

Opis Anime Fairy Gone

„Dawno, dawno temu, wróżki były narzędziami wojennymi”.
Historia rozgrywa się w świecie, w którym wróżki opętują i przejmują ciała zwierząt, nadając im tajemnicze umiejętności. Ludzie, którym przeszczepiono narządy opętanych zwierząt mogą przywołać wróżkę jako alter ego i użyć jej jako broń. Osoby, które używały wróżek jako narzędzi wojennych, nazywane były „Wróżkowymi Żołnierzami”. Po zakończeniu wojny żołnierze stracili swój cel. Niektórzy zaczęli pracować dla rządu, przyłączyli się do mafii, a nawet stali się przestępcami.
Od wojny minęło dziewięć lat. Bohaterka Mariya jest nowym rekrutem „Dorothei”, organizacji, która bada i tłumi zbrodnie związane z wróżkami. Sytuacja polityczna stała się niestabilna. Pośród tego chaosu pojawiają się ranni powojenni żołnierze, którzy w akcie zemsty angażują się w działania terrorystyczne. Oto opowieść o chaotycznym powojennym świecie, w którym Wróżkowi Żołnierze walczą o własną sprawiedliwość.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *