Ocena 7.65
Bookmark
Obserwowane przez 6 osób

Fune wo Amu

Oglądaj odcinki Fune wo Amu po polsku, Fune wo Amu online pl, pobieraj Fune wo Amu pl, anime Fune wo Amu pl na AnimeDesu.pl
舟を編む
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 22 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 11 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Fune wo Amu z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Fune wo Amu pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Fune wo Amu na AnimeDesu.pl

Opis Anime Fune wo Amu

W anime śledzić będziemy losy dwójki pracowników wydawnictwa Genbu Shobou. Kiedy jeden z redaktorów działu słowników, doświadczony Kouhei Araki, decyduje się przejść na emeryturę, rozpoczyna poszukiwanie idealnego kandydata na to stanowisko. Przypadkiem jest on świadkiem rozmowy swojego współpracownika, niezwykle towarzyskiego Masashiego Nishioki, z niepozornym “salarymanem” Mitsuyą Majime, nieodnoszącym jak dotąd wielkich sukcesów w branży. Z pewnych powodów Kouhei decyduje się zatrudnić właśnie jego. Obaj panowie dostają zadanie opracowania słownika znaków japońskich, zatytułowanego Daitokai, i choć różnią się od siebie jak niebo i ziemia, będą musieli nauczyć się ze sobą współpracować, co z czasem przerodzi się wielką przyjaźń.
W serii poznamy jeszcze piękną Kaguyę Hayashi, wnuczkę właścicielki mieszkania, w którym zakwaterowany jest Mitsuya, wyraźnie zainteresowaną naszym bohaterem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *