Ocena 7.82
Bookmark
Obserwowane przez 2 osób

Ghost Hunt

Oglądaj odcinki Ghost Hunt po polsku, Ghost Hunt online pl, pobieraj Ghost Hunt pl, anime Ghost Hunt pl na AnimeDesu.pl
ゴーストハント
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2006 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Ghost Hunt z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Ghost Hunt pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Ghost Hunt na AnimeDesu.pl

Opis Anime Ghost Hunt

Ulubioną rozrywką Mai Taniyama i jej przyjaciół jest opowiadanie historii o duchach. Pewnego dnia, podczas jednej z podobnych zabaw dziewczyna spotyka siedemnastoletniego Kazuyę Shibuya, który również interesuje się duchami. Następnego dnia, zaintrygowana historią o duchu straszącym w starym budynku jej szkoły postanawia sprawdzić tą plotkę. Spacerując po szkole znajduje ustawioną w jednym z pomieszczeń kamerę. Poruszając się nieuważnie miedzy regałami, omal nie zostaje przywalona przez jeden z nich. Od niebezpiecznej sytuacji ratuje ją nieznajomy mężczyzna, który jednak sam odnosi obrażenia. Po lekcjach Mai znowu spotyka Kazuyę Shibuya, który wyjaśnia jej, że mężczyzna, który ją uratował jest jego asystentem, a on sam łowcą duchów. Dyrektor szkoły zatrudnił go w celu przeprowadzenia dochodzenia w sprawie ducha. Stwierdziwszy, że to Mai jest odpowiedzialna za zniszczenie kamery i obrażenia jego asystenta Shibuya zmusza ją do zostania jego pomocnicą.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *