1. Home
 2. Given
Ocena 8.25
Bookmark
Obserwowane przez 43 osób

Given

Oglądaj odcinki Given po polsku, Given online pl, pobieraj Given pl, anime Given pl na AnimeDesu.pl
ギヴン
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 22 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 11 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Given z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Given pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Given na AnimeDesu.pl

Opis Anime Given

Uenoyama Ritsuka to nastolatek, którego największą pasją jest gra na gitarze. Pewnego dnia w szkole, gdy Uenoyama udaje się do swojego zwyczajowego miejsca na drzemki, napotyka śpiącego chłopaka, obok którego leży gitara z pękniętą struną. Jak się później okazuje nastolatek nazywa się Sato Mafuyu i rozpaczliwie chce nauczyć się grać na wspomnianym instrumencie. Uenoyama niechętnie zgadza się na jego prośbę, wprowadzając Mafuyu w pełen tajemnic i inspiracji świat muzyki.
Niestety, w środku Sato walczy z prześladującymi go demonami, które przypominają o sobie na każdym kroku. Ritsuka zaczyna żywić głębsze uczucia do Mafuyu i chce dowiedzieć się wszystkiego o chłopaku, który skradł jego serce. Stopniowo wiemy coraz więcej na temat skrytego i zamkniętego w sobie Sato, któremu dzięki muzyce udaje się ostatecznie rozprawić ze zmorami swojej przeszłości i rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Komentarze

 1. wiki123 pisze:

  Czy zostanie tu wstawiony również film z given-a? Szukałam wszędzie i nigdzie nie znalazłam

  1. KiriPistols pisze:

   Witaj!
   Ależ oczywiście że będzie, czekamy tylko na wydanie wersji Blu-Ray.
   Napisy powinny się ukazać niewiele później.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *