Ocena 8.40
Bookmark
Obserwowane przez 10 osób

Grand Blue

Oglądaj odcinki Grand Blue po polsku, Grand Blue online pl, pobieraj Grand Blue pl, anime Grand Blue pl na AnimeDesu.pl
ぐらんぶる
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Risaru Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Grand Blue z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Grand Blue pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Grand Blue na AnimeDesu.pl

Opis Anime Grand Blue

Wśród nadmorskich miejscowości, oceanicznych fal Izu i promieni jaśniejącego słońca, Iori Kitahara właśnie rozpoczyna swój pierwszy rok na Uniwersytecie. Wchodząc do sklepu dla nurków swojego wujka, Grand Blue, z niecierpliwością wyczekuje wymarzonego życia studenckiego, wypełnionego pięknymi dziewczynami i dobrymi przyjaciółmi.
Jednak sprawy nie idą zgodnie z planem. Po wejściu do sklepu napotyka grupę hałaśliwych, nagich klubowiczów, którzy natychmiast zmuszają go do udziału w ich działalności alkoholowej. Choć początkowo niechętnie, Iori szybko ustępuje i staje się sercem i duszą imprezy. Niestety, to przynosi mu pogardę jego kuzynki, Chisy Kotegawa, która wkracza do sklepu w niewłaściwym momencie. Niezrażony Iori wciąż przysięga, że zrealizuje swoje idealne życie w college’u, ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *