Ocena 7.93
Bookmark
Obserwowane przez 8 osób

Grisaia no Rakuen

Oglądaj odcinki Grisaia no Rakuen po polsku, Grisaia no Rakuen online pl, pobieraj Grisaia no Rakuen pl, anime Grisaia no Rakuen pl na AnimeDesu.pl
グリザイアの楽園
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2015 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 10 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Grisaia no Rakuen z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Grisaia no Rakuen pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Grisaia no Rakuen na AnimeDesu.pl

Opis Anime Grisaia no Rakuen

Kazami Yuuji, nowy uczeń Akademii Mihama, tajemniczy i inteligentny, wywraca życie piątki dziewcząt do góry nogami. Przywraca co utracone, daje czego nigdy nie dano i tworzy, nawet nie do końca o tym wiedząc, rodzinę o bardzo silnych więzach. Innymi słowy – pomaga i daje nowe życie.
Tylko czy na świecie jest coś za darmo? Jak się mu odwdzięczyć? Jaka jest jego historia? Co spowodowało że tu trafił i w ogóle z jakiej racji pomógł tym dziewczynom?
Takie same pytania nurtują uczennice akademii i prowadzą je do dokumentów, których treść jest mroczniejsza niż dotychczasowe życie nastolatek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *