Ocena 6.95
Bookmark
Obserwowane przez 8 osób

Healin’ Good♡Precure

Oglądaj odcinki Healin’ Good♡Precure po polsku, Healin’ Good♡Precure online pl, pobieraj Healin’ Good♡Precure pl, anime Healin’ Good♡Precure pl na AnimeDesu.pl
ヒーリングっど♥プリキュア
Status: Emitowane Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min. Sezon: Typ: TV Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Healin’ Good♡Precure z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Healin’ Good♡Precure pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Healin’ Good♡Precure na AnimeDesu.pl

Opis Anime Healin’ Good♡Precure

Ogród Uzdrowienia to sekretny świat, który zapewnił leczenie w celu uzdrowienia Ziemi, jest atakowany przez Byougenzu, którzy planują zarazić Ziemię chorobą, narażając to na wielkie niebezpieczeństwo!
Aby rozwiązać ten kryzys, trzech medycznych stażystów Ziemi, znani jako Uzdrawiające Zwierzęta, wraz z Latte, która posiada specjalną moc jako Księżniczka Ogrodu Uzdrowienia, uciekają w poszukiwaniu partnerów!
Trzy zwykłe dziewczyny trafiają do grupy przez przypadek, i razem przekształcają się w Precure walcząc z Byougenzu!
Precure, z pragnieniem, by w swoich sercach chronić Latte, która straciła energię po wyczuciu ataku Byougenzu, wraz z ich cenną Ziemią i każdą żywą istotą tutaj, teraz muszą połączyć siły, aby uleczyć Ziemię!

Oglądaj Healin’ Good♡Precure

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

  1. Kraqiec pisze:

    Super 👌 Moje ulubuone anime

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *