Ocena 8.42
Bookmark
Obserwowane przez 9 osób

Hellsing Ultimate

Oglądaj odcinki Hellsing Ultimate po polsku, Hellsing Ultimate online pl, pobieraj Hellsing Ultimate pl, anime Hellsing Ultimate pl na AnimeDesu.pl
HELLSING OVA
Status: Zakończone Studio: , , Rok produkcji: 2006 Czas trwania: 50 min. na ep. Typ: OVA Odcinki: 10 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Hellsing Ultimate z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Hellsing Ultimate pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Hellsing Ultimate na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Hellsing Ultimate

Seria zaczyna się w chwili przejęcia przez młodą Integrę Fairbrook Wingates Hellsing zwierzchnictwa nad rodziną oraz organizacją Hellsing. W wyniku konfliktu interesów z własnym wujem przywraca do życia straszliwą bestię, nieśmiertelnego wampira Alucarda.
Kilka lat po tym wydarzeniu oddział policji zostaje wysłany do zbadania pewnej brytyjskiej wioski. Na miejscu okazuje się, że jej mieszkańcy zostali zamienieni w “ghule” i kontrolowani są przez wampira. Ostatnia ocalała funkcjonariuszka z grupy wysłanej do sprawdzenia kościoła, Seras Victoria, jest ścigana przez księdza-wampira. W tym momencie na scenę wkracza wysłany przez organizację Hellsing, Alucard. Daje on policjantce wybór, może umrzeć jako człowiek lub po ugryzieniu odrodzić się jako wampir i pracować dla organizacji.

Recenzja Anime Hellsing Ultimate

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *