Ocena 7.21
Bookmark
Obserwowane przez 17 osób

Highschool of the Dead

Oglądaj odcinki Highschool of the Dead po polsku, Highschool of the Dead online pl, pobieraj Highschool of the Dead pl, anime Highschool of the Dead pl na AnimeDesu.pl
学園黙示録 HIGHSCHOOL OF THE DEAD
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Highschool of the Dead z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Highschool of the Dead pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Highschool of the Dead na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Highschool of the Dead

Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych, w świecie zaatakowanym przez niejaką zarazę, powodującą, że wszelkie istoty ludzkie zamieniają się w zombie i atakują wyłącznie żywych. W pewnym momencie pandemia dociera do bram liceum, w którym uczą się nasi główni bohaterowie. Szkoła szybko zapełnia się zarażonymi, którzy przeistaczają się w żywe trupy. Natomiast piątka ocalałych licealistów wraz z pielęgniarką uciekają z niej, starając się przeżyć w świecie opanowanym przez zombie i pogrążonym w chaosie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *