Ocena 8.00
Subskrybuj
Obserwowane przez 2 osób

Hokuto no Ken

Oglądaj odcinki Hokuto no Ken po polsku, Hokuto no Ken online pl, pobieraj Hokuto no Ken pl, anime Hokuto no Ken pl na AnimeDesu.pl
北斗の拳
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 1984 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 109 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Hokuto no Ken z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Hokuto no Ken pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Hokuto no Ken na AnimeDesu.pl

Opis Anime Hokuto no Ken

W ponuklearnej, apokaliptycznej przyszłości w 19XX wieku, rasa ludzka uległa regresji. Słabi mieszkańcy wiosek są zmuszeni do niewolniczej pracy, podczas gdy genetycznie ulepszeni giganci rządzą światem. Proch strzelniczy jest już tylko daleką przeszłością, a sztuki walki to jedyna broń na której można polegać.
Dwie szkoły sztuk walki walczą między sobą o dominację: Hokuto Shinken(Północ) i Nanto Seiken(Południe). Anime rozpoczyna się gdy następca stylu Północy, Kenshiro wyrusza w podróż przez pustynie by zmierzyć się z Shinem, członkiem szkoły, jedną z sześciu gwiazd Południa, który uprowadził jego ukochaną, Yurię.

Oglądaj Hokuto no Ken

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *