Ocena 8.15
Bookmark
Obserwowane przez 17 osób

Hyouka

Oglądaj odcinki Hyouka po polsku, Hyouka online pl, pobieraj Hyouka pl, anime Hyouka pl na AnimeDesu.pl
氷菓
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2012 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 22 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Hyouka z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Hyouka pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Hyouka na AnimeDesu.pl

Opis Anime Hyouka

Okres pobytu w szkole średniej bogaty jest w wiele spotkań towarzyskich i przeróżnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Niektórzy z pewnością pokuszą się o stwierdzenie, że grzechem jest nie korzystać z tego, co ten czas nam oferuje! Jednak nie wszyscy podchodzą do sprawy równie entuzjastycznie: taką wycofaną z licealnego życia osobą jest właśnie protagonista serii, Hotarou Oreki, który już na początku seansu wyjawia nam swoje motto: “Jeśli nie muszę czegoś robić, nie robię. Jeśli muszę coś zrobić, robię to szybko.” Nietrudno się domyślić, że młodzieniec tak uparcie kultywujący swoje przekonania będzie stronił od wszelkiej, zbędnej jego zdaniem, aktywności – z jakiego więc powodu postanawia dołączyć do klubu literackiego, który – notabene – miał zostać rozwiązany z powodu braku członków? To nie wszystkie pytania, które przychodzą widzowi na myśl – po dotarciu do pokoju klubowego nasz bohater przekręca klucz i okazuje się, że w sali zamknięta jest dziewczyna. Kto ją zamknął i dlaczego? Co ona tutaj robi? Czyżby jednak klub miał jakiegoś nowego członka poza Orekim?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *