Ocena 7.73
Subskrybuj
Obserwowane przez 22 osób

Ishuzoku Reviewers

Oglądaj odcinki Ishuzoku Reviewers po polsku, Ishuzoku Reviewers online pl, pobieraj Ishuzoku Reviewers pl, anime Ishuzoku Reviewers pl na AnimeDesu.pl
Interspecies Reviewers
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 23 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Ishuzoku Reviewers z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Ishuzoku Reviewers pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Ishuzoku Reviewers na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Ishuzoku Reviewers

W naszym świecie rasa ludzka nieustannie debatuje nad kilkoma ważnymi kwestiami takimi jak: Która dziewczyna jest najlepszą dziewczyną? Jak dobre jest coś jako materiał do masturbacji? Który fetysz jest najseksowniejszy?
Mamy okazję towarzyszyć tym wspaniałym wojownikom, którzy przedstawiają nam różne dziewczyny, różne opinie, różne sytuacje i pokazują, że świat fantasy może nie różnić się tak bardzo od naszego.

Komentarze

  1. Lovya pisze:

    popularne, kontrowersyjne i moim zdaniem zabawne i dobrze oddane, również zrobione. Chociaż momentami poziom grafiki spada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *