Ocena 7.76
Bookmark
Obserwowane przez 40 osób

Jibaku Shounen Hanako-kun

Oglądaj odcinki Jibaku Shounen Hanako-kun po polsku, Jibaku Shounen Hanako-kun online pl, pobieraj Jibaku Shounen Hanako-kun pl, anime Jibaku Shounen Hanako-kun pl na AnimeDesu.pl
Toilet-bound Hanako-kun
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Jibaku Shounen Hanako-kun z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Jibaku Shounen Hanako-kun pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Jibaku Shounen Hanako-kun na AnimeDesu.pl

Opis Anime Jibaku Shounen Hanako-kun

Hanako-san, Hanako-san…jesteś tam?”. W Akademii Kamome krążą pogłoski o Siedmiu Tajemnicach szkoły, z których jedną jest Hanako-san. Mówi się, że ta tajemnicza postać zajmuje trzecią kabinę w łazience dla dziewcząt znajdującej się na trzecim piętrze budynku starej szkoły. Podobno Hanako-san spełnia każde życzenie osoby, która ją wezwała.

Nene Yashiro, kochająca okultyzm nastolatka, wkracza do nawiedzonej łazienki, by spotkać się z Hanako-san. Jednak postać, którą spotyka nie ma nic wspólnego z jej wyobrażeniami. Okazuje się, że Hanako-san jest… chłopakiem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *