1. Home
  2. Kaiba
Ocena 8.18
Bookmark
Obserwowane przez 1 osób

Kaiba

Oglądaj odcinki Kaiba po polsku, Kaiba online pl, pobieraj Kaiba pl, anime Kaiba pl na AnimeDesu.pl
カイバ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kaiba z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kaiba pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kaiba na AnimeDesu.pl

Opis Anime Kaiba

Możliwe jest teraz przechowywanie danych z pamięci, tak aby śmierć twojego ciała nie była właściwie “śmiercią”. Ponieważ wspomnienia są przechowywane w bazach danych, mogą być “przenoszone” do nowych ciał. Ponieważ obecnie występuje tak zwany “handel pamięcią”, teraz można ukraść wspomnienia i nielegalnie je zmienić.
Pewnego dnia mężczyzna budzi się w zrujnowanym pokoju. Nazywa się Kaiba. Nie ma wspomnień, ale ma wisiorek z obrazem nieznanej kobiety w środku.
Na niebie są mrożące się chmury i burze elektryczne, niemożliwe do przejścia bez utraty wspomnień; nad nimi leży nieuchwytna kraina bogatych i potężnych, którzy wymieniają się ciałami i wspomnieniami innych dla własnej przyjemności i długowieczności. Poniżej znajduje się trudny i niebezpieczny świat, w którym trudno jest znaleźć dobre ciało, a prawdziwe pieniądze są rzadkością.
Po nagłym ataku Kaiba ucieka w kosmos, a podczas podróży spotyka się z różnymi ludźmi i odzyskuje wspomnienia. Przez cały czas niepokoją go problemy świata, a także jego własne istnienie. A co z kobietą w wisiorku, Neiro?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *