1. Home
  2. Karin
Ocena 7.20
Bookmark
Obserwowane przez 8 osób

Karin

Oglądaj odcinki Karin po polsku, Karin online pl, pobieraj Karin pl, anime Karin pl na AnimeDesu.pl
かりん
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2005 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Karin z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Karin pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Karin na AnimeDesu.pl

Opis Anime Karin

W XXI wieku poważana wśród długowiecznych rodzina osiedla się w Japonii. Wiodą tam spokojne i beztroskie życie, podczas którego sekretnie sączą ludzką krew. Członkiem owej rodziny jest Karin Maaka, jedna z trójki dzieci i najstarsza wśród sióstr, będąca dość nietypowym wampirem. Otóż Karin potrafi patrzeć prosto w Słońce, wdychać czosnek zupełnie jak najzwyklejszy człowiek i w przeciwieństwie do pozostałych członków rodziny nie cierpi na chroniczny brak krwii. Posiada ją aż w nadmiarze i śmiało można nazwać Karin jej “producentem”. Niestety produkcja następuje w najbardziej niechcianych dla wampirzycy momentach. Dzieje się tak głównie wtedy, kiedy Karin spotyka osobę smutną i nieszczęśliwą. Wówczas ciśnienie krwi wampirzycy gwałtownie wzrasta, a nadmiar znajduje ujście poprzez nos. Najprościej rzecz ujmując – dziewczyna dostaje krwotoku z nosa. Jest to dla niej bardzo krępujące i stanowi największy sekret. A teraz wyobraźcie sobie, co stanie się, gdy w jej życie wkroczy Kenta Usui, nowy uczeń o intrygującym spojrzeniu, który przypadkiem poznaje tajemnicę Karin.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *