Ocena 7.13
Bookmark
Obserwowane przez 12 osób

Keijo!!!!!!!!

Oglądaj odcinki Keijo!!!!!!!! po polsku, Keijo!!!!!!!! online pl, pobieraj Keijo!!!!!!!! pl, anime Keijo!!!!!!!! pl na AnimeDesu.pl
競女!!!!!!!!
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 23 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Keijo!!!!!!!! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Keijo!!!!!!!! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Keijo!!!!!!!! na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Keijo!!!!!!!!

„Keijo” to popularny sport hazardowy, gdzie zawodnicy stojąc na specjalnych platformach unoszących się na wodzie, za pomocą swoich tyłków i piersi muszą spróbować zepchnąć swoich rywali z podestów. Licealistka Nozomi Kaminashi, pragnie spróbować swoich sił w tym sporcie po zakończeniu szkoły. Dziewczyna od dziecka trenowała gimnastykę, przez co jest gibka i ma niezły zmysł równowagi. Wychowała się ona w biednej rodzinie, dlatego liczy, że Keijo pozwoli jej odbić się od dna.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *