Ocena 7.91
Bookmark
Obserwowane przez 9 osób

Kekkai Sensen & Beyond

Oglądaj odcinki Kekkai Sensen & Beyond po polsku, Kekkai Sensen & Beyond online pl, pobieraj Kekkai Sensen & Beyond pl, anime Kekkai Sensen & Beyond pl na AnimeDesu.pl
Blood Blockade Battlefront & Beyond
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kekkai Sensen & Beyond z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kekkai Sensen & Beyond pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kekkai Sensen & Beyond na AnimeDesu.pl

Opis Anime Kekkai Sensen & Beyond

Drugi Sezon Kekkai Sensen
Leonardo Watch to młody niedoszły reporter, który szuka szczęścia w najbardziej zwariowanym miejscu na Ziemi, czyli w Hellsalem’s Lot, do niedawna znanym jako Nowy Jork. Otóż któregoś zwyczajnego pięknego dnia w mieście otworzyły się tajemnicze wrota do innego świata – znaczna część Nowego Jorku uległa zniszczeniu, zaś wielu mieszkańców zginęło, ale nie to było najgorsze. Metropolię zalały istoty ludźmi niebędące i gdyby nie potężna bariera, oddzielająca Hellsalem’s Lot od reszty świata, chaos zapanowałby wszędzie. Ale nie można zapomnieć o czynniku ludzkim, nie wszyscy są zadowoleni z takiego stanu rzeczy. Grupa wywrotowców zwąca się Trzynastoma Królami z radością uprzykrza życie mieszkańcom. Ponieważ policja, ze zrozumiałych przyczyn, nie jest w stanie ogarnąć nadnaturalnego bajzlu, wyręcza ją w tym organizacja Libra, zrzeszająca ludzi (i nie tylko) o wyjątkowych umiejętnościach. Wkrótce, w wyniku pewnego zbiegu okoliczności, dołącza do niej również Leo.
Tym razem Leo i jego koledzy z Libry będą musieli zmierzyć się z nowymi niebezpieczeństwami, król bezprawia nie ułatwia im życia przez co zawsze mają pełne ręce roboty.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *