Ocena 7.49
Bookmark
Obserwowane przez 37 osób

Kiznaiver

Oglądaj odcinki Kiznaiver po polsku, Kiznaiver online pl, pobieraj Kiznaiver pl, anime Kiznaiver pl na AnimeDesu.pl
キズナイーバー
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kiznaiver z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kiznaiver pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kiznaiver na AnimeDesu.pl

Opis Anime Kiznaiver

W futurystycznej Japonii na ziemiach odratowanych spod ogromnego wysypiska śmieci powstała niezwykła metropolia – Sugomori City. W tych realiach żyją Noriko Sonozaki oraz Katsuhira Agata, chodzący razem do klasy jednej z lokalnych szkół. Pomimo czasu spędzanego w placówce uczniowie nie mają o sobie pojęcia, można wręcz powiedzieć, że są do siebie wrogo nastawieni. Tym bardziej zdziwiony jest Katsuhira, gdy pewnego dnia tajemnicza i apatyczna Sonozaki oznajmia mu, że został wybrany na Kiznaivera. System Kizuny, do którego podłączeni są również inni znajomi z klasy naszych bohaterów, ma stać się innowacyjnym remedium na zło tego świata, poprzez rozdzielanie przykrych doświadczeń pomiędzy Kiznaiverami. Gdy jeden z nich zostanie w jakiś sposób zraniony, system rozkłada ból na wszystkich połączonych z siecią. Fabułę anime komplikują działania Sonozaki, wystawiającej grono bohaterów na przeróżne niebezpieczeństwa.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *