Ocena 6.93
Bookmark
Obserwowane przez 7 osób

Koisuru Asteroid

Oglądaj odcinki Koisuru Asteroid po polsku, Koisuru Asteroid online pl, pobieraj Koisuru Asteroid pl, anime Koisuru Asteroid pl na AnimeDesu.pl
恋する小惑星〈アストロイド〉
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 23 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Koisuru Asteroid z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Koisuru Asteroid pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Koisuru Asteroid na AnimeDesu.pl

Opis Anime Koisuru Asteroid

Podczas jednego wypadu z rodziną Kinohata Mira poznaje chłopca o imieniu Ao, z którym następnie wpatruje się w niebo. Dziewczyna dowiaduje się, że jedna z gwiazd nazwana jest jej imieniem, jednak nie ma jeszcze gwiazdy Ao. Mira obiecuje chłopcu, że przyszłości znajdzie nową gwiazdę i nazwie ją Ao.

Po kilku latach Mira zaczyna naukę w szkole średniej Hoshizaki (星咲 dosłownie kwitnące gwiazdy), gdzie decyduje się dołączyć do klubu astronomicznego by spełnić swą obietnicę sprzed lat. Nauczycielka oznajmia jej jednak, że ów klub został połączony z towarzystwem badań geologicznych.

Komentarze

  1. DD pisze:

    Brakuje dwóch ostatnich odcinków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *