Ocena 7.84
Bookmark
Obserwowane przez 48 osób

Kuma Kuma Kuma Bear

Oglądaj odcinki Kuma Kuma Kuma Bear po polsku, Kuma Kuma Kuma Bear online pl, pobieraj Kuma Kuma Kuma Bear pl, anime Kuma Kuma Kuma Bear pl na AnimeDesu.pl
くま クマ 熊 ベアー
Status: Emitowane Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kuma Kuma Kuma Bear z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kuma Kuma Kuma Bear pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kuma Kuma Kuma Bear na AnimeDesu.pl

Opis Anime Kuma Kuma Kuma Bear

Yuna to 15-letnia dziewczyna, która rozpoczyna grę w swój ulubiony tytuł VRMMO. Zafascynowana graniem nastolatka postanawia nie opuszczać nawet swojego pokoju, poświęcając się tylko graniu. Nagle do gry weszła nowa aktualizacja, dzięki której Yuna dostaje słodki strój niedźwiedzia, lecz dla niej jest zbyt obciachowy, aby go nosić nawet w grze. Niespodziewanie dziewczyna zostaje przeniesiona do świata gry, a kostium niedźwiedzia staje się najlepszą bronią, jaką ma!

Komentarze

 1. Nwm pisze:

  Ej no kiedy drugi odcinek?

 2. Mikix pisze:

  Kurcze kurcze dajcie 2 odc bo fajne anime się zapowiada 😀

 3. Scoobert pisze:

  Ja tam chce 🙁 Jedynym minusem tego anime jest fakt że jeszcze nie wyszły wszystkie odcinki i trzeba czekać. Miło się ogląda pomimo że jest to chyba najbardziej cukierkowe anime jakie obejrzałem znaczy oglądam ale jak narazie Polecam wszystkim!!

 4. xmonsterrfrogx001 pisze:

  kooooocham to anime :3 czqm na 6 odc :pp

 5. shironn pisze:

  którego dnia dają odcinek?

 6. Abc pisze:

  Co jest z tymi odcinkami bylo co 7dni, ostatnio 8, a teraz 9dni?

 7. Szynszyl pisze:

  Odcinek zazwyczaj jest tego samego dnia co angielskie tłumaczenie, tłumacz zwyczajnie ostatnio nie ma czasu. Na stronie pojawi się w ten sam dzień co tłumaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *