Ocena 7.62
Bookmark
Obserwowane przez 7 osób

Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho

Oglądaj odcinki Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho po polsku, Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho online pl, pobieraj Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho pl, anime Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho pl na AnimeDesu.pl
雲のむこう、約束の場所
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2004 Czas trwania: 1 hr 30 min Typ: Movie Odcinki: 1 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho na AnimeDesu.pl

Opis Anime Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho

Latem 1996 roku los w dziwny sposób łączy trójkę gimnazjalistów z Aomori (najdalej wysuniętej na północ, ku Hokkaido, prefektury Honshu). Hiroki Fujisawa i Takuya Shirakawa to nierozłączni przyjaciele, którzy w pocie czoła, dorabiając na boku w fabryce, budują w porzuconym hangarze samolot. Sayuri Sawatari to ich koleżanka z klasy. Pewnego słonecznego dnia składają sobie obietnicę – że kiedyś ich samolot, „Velaciela”, poniesie ich ponad morzem, by mogli wyjaśnić zagadkę tajemniczej wieży na horyzoncie… Niebawem jednak Sayuri znika bez śladu i bez słowa pożegnania. Zniechęceni chłopcy porzucają swój projekt.
Teraz, trzy lata później, Hiroki studiuje w Tokio, Takuya zaś należy do zespołu naukowców, starających się wyjaśnić zagadkę wieży. Wyniki tych prac są niepokojące i pchają świat na krawędź wojny… Dawni przyjaciele spotykają się znowu i odkrywają, że Sayuri zniknęła, ponieważ zapadła w śpiączkę – i że wciąż znajduje się w tokijskiej klinice.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *