Ocena 7.39
Bookmark
Obserwowane przez 4 osób

Kure-nai

Oglądaj odcinki Kure-nai po polsku, Kure-nai online pl, pobieraj Kure-nai pl, anime Kure-nai pl na AnimeDesu.pl
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kure-nai z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kure-nai pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kure-nai na AnimeDesu.pl

Opis Anime Kure-nai

Shinkurō Kurenai – główny bohater, jest początkującym negocjatorem, czyli najemnikiem rozwiązującym problemy za pomocą dyplomacji, szantażu lub w, razie konieczności, czystej siły. Choć ma jedynie 16 lat i ciągle chodzi do szkoły, to regularnie ma do czynienia z przestępcami. Mieszka w małym jednopokojowym, zapuszczonym mieszkanku i ma ciągłe kłopoty z pieniędzmi. Shinkurō otrzymuje zadanie polegające na ukrywaniu i ochronie siedmioletniej Murasaki Kuhōin. Jest ona przeciwieństwem swojego obrońcy, gdyż jej rodzina jest bardzo bogata i wpływowa. Cały czas była otoczona służbą i trzymana w izolacji od świata zewnętrznego. Nie ma też pojęcia o podstawowych kwestiach związanych z życiem w społeczeństwie, a jej słownictwo i maniery bardziej pasują do osoby dorosłej niż małej dziewczynki. Kontrast pomiędzy ich osobowościami i wychowaniem jest źródłem wielu ciekawych i zabawnych sytuacji. Inne przeciwieństwa to sąsiadki Shinkurō. Pierwsza jest sarkastyczną i pesymistycznie nastawioną wróżką w średnim wieku, a druga młodą i pełną wigoru „panną puszczalską”. Znajdziemy także dwie szkolne koleżanki które, pomimo zasadniczych różnic w charakterach i wzajemnej niechęci do siebie, są bardzo bliskie Shinkurō.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *