Ocena 7.79
Bookmark
Obserwowane przez 7 osób

Lucky☆Star

Oglądaj odcinki Lucky☆Star po polsku, Lucky☆Star online pl, pobieraj Lucky☆Star pl, anime Lucky☆Star pl na AnimeDesu.pl
らき☆すた
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2007 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Touma Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Lucky☆Star z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Lucky☆Star pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Lucky☆Star na AnimeDesu.pl

Opis Anime Lucky☆Star

„Lucky Star” opowiada o dziewczynach z pewnego liceum. Główną bohaterką jest Konata Izumi – dziewczyna wysportowana, ale nie należąca do żadnych klubów, ze względu na konieczność brania udziału w zbędnych zajęciach dodatkowych. Jest leniwa i znudzona szkołą, źle się uczy, za to uwielbia gry wideo i anime. Posiada nawet wiedzę o grach dla dorosłych, mimo że nie jest jeszcze pełnoletnia. Tsukasa Hiragii jest typową niezdarą o jasnym usposobieniu. Często popełnia kretyńskie pomyłki, co skutkuje różnymi niedorzecznymi sytuacjami. Bliźniacza siostra Tsukasy – Kagami jest jej przeciwieństwem, ma dobre stopnie, była nawet przewodniczącą klasy. Mimo że jest w równoległej klasie, często przebywa w towarzystwie naszych bohaterek. Lubi gry wideo, ale jest słaba w gotowaniu. Miyuki Takara jest młodą sprytną damą, posiadającą cenną wiedzę w przeróżnych praktycznych dziedzinach. Jest ładna, nosi okulary, lubi czytać i uwielbia spać.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *