Ocena 7.92
Bookmark

Macross F

Oglądaj odcinki Macross F po polsku, Macross F online pl, pobieraj Macross F pl, anime Macross F pl na AnimeDesu.pl
マクロスF(フロンティア)
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Macross F z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Macross F pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Macross F na AnimeDesu.pl

Opis Anime Macross F

Kosmiczna flota Macross Frontier spodziewa się odwiedzin muzycznej idolki, Sheryl Nome, zwanej Galaktyczną Wróżką. Pracująca w chińskiej restauracji na jednym ze statków młodziutka Ranka Lee, wielka fanka artystki, nie może doczekać się jej występu. Siedemnastoletni Alto Saotome, zafascynowany lotnictwem, wraz z przyjaciółmi przygotowuje program mający wzbogacić widowisko, jakie przygotowała uwielbiana przez wszystkich Sheryl. Jednak w trakcie koncertu flota zostaje niespodziewanie zaatakowana przez nieznaną rasę potworów, nazwanych potem Vajra. Splot najróżniejszych wydarzeń sprawi, że drogi trójki bohaterów skrzyżują się i w sposób znaczący wpłyną na dalsze losy floty, która teraz musi bronić się przed obcym najeźdźcą.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *