Ocena 0.0
Bookmark
Obserwowane przez 17 osób

Magatsu Wahrheit: Zuerst

Oglądaj odcinki Magatsu Wahrheit: Zuerst po polsku, Magatsu Wahrheit: Zuerst online pl, pobieraj Magatsu Wahrheit: Zuerst pl, anime Magatsu Wahrheit: Zuerst pl na AnimeDesu.pl
禍つヴァールハイト -ZUERST-
Status: Emitowane Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Magatsu Wahrheit: Zuerst z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Magatsu Wahrheit: Zuerst pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Magatsu Wahrheit: Zuerst na AnimeDesu.pl

Opis Anime Magatsu Wahrheit: Zuerst

Dwoje młodych ludzi żyjących w Imperium Wahreit planuje przeprowadzić się do stolicy: nieśmiały Inumael, pracujący jako transporter oraz Leocaido, nowy naiwny żołnierz Imperium spędzający czas na rozmyślaniu o swojej wojskowej przyszłości.
W Imperium doszło kiedyś do wymazania niezliczonych istot ludzkich, wszystko za sprawą “światła”, które przywołało okrutnego potwora. Na nieszczęście obywateli Imperium przewiduje się, że “światło” ponownie się pojawi. W tym samym czasie Inumael i Leocadio zostają zamieszani w incydent związany z przemytem broni, który na zawsze odmieni ich losy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *