Ocena 7.91
Subskrybuj
Obserwowane przez 5 osób

Magi: Sinbad no Bouken (TV)

Magi: Sinbad no Bouken (TV) online pl, Magi: Sinbad no Bouken (TV) z polskimi napisami, anime Magi: Sinbad no Bouken (TV) na AnimeDesu.pl
Magi: Adventure of Sinbad
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Anime Magi: Sinbad no Bouken (TV) do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na AnimeDesu.pl

Opis Anime Magi: Sinbad no Bouken (TV)

W małej, zubożałej wiosce Tison, w Imperium Parthevii, byłemu żołnierzowi Badrowi i jego życzliwej żonie Esrze, rodzi się syn o imieniu Sinbad. Jego narodziny tworzą promienistą falę dla wszystkich rukh, a ci dla których chłopiec jest deklaracją osobliwości stojącej na szczycie mocy, nazywają go: „Dzieckiem Przeznaczenia”. Mimo iż kraj Sindbada nękają niestabilność gospodarcza i konsekwencje wojny, młodzieniec prowadzi wesołe życie. Lecz przybycie pewnego nieznajomego zrujnuje jego pokojowy świat i wkrótce spotka go tragedia.
Wiele lat później na całym świecie wzniesiono tajemnicze budowle zwane „lochami”. Podobno zawierają wielką moc i skarby. Lochy te wzbudziły zainteresowanie zarówno poszukiwaczy przygód, jak i armii, mimo iż każdy śmiałek nigdy stamtąd nie wrócił.
Sinbad, obecnie mając 14 lat, wyrósł na czarującego i utalentowanego chłopca. Zainspirowany szokującymi wydarzeniami z dzieciństwa i słowami ojca, pragnie rozpocząć odkrywanie świata poza swoją wioską. Jakby przeklęty przez los, Sinbad spotyka enigmatycznego podróżnika imieniem Yunan. Poruszony historią i ambicjami Sinbada, Yunan kieruje go do lochu, który, jak twierdzi, posiada moc potrzebną Sinbadowi do osiągnięcia jego celów – „moc króla”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *