Ocena 7.18
Bookmark
Obserwowane przez 2 osób

Mahou Senshi Louie

Oglądaj odcinki Mahou Senshi Louie po polsku, Mahou Senshi Louie online pl, pobieraj Mahou Senshi Louie pl, anime Mahou Senshi Louie pl na AnimeDesu.pl
魔法戦士リウイ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2001 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Mahou Senshi Louie z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Mahou Senshi Louie pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Mahou Senshi Louie na AnimeDesu.pl

Opis Anime Mahou Senshi Louie

Oto drużyna poszukiwaczek przygód: kapłanka Melissa, wojowniczka Gennie i złodziejka Merril. Klasyczny zestaw RPG… Wszelakoż z poważnym brakiem. Brakiem czarodzieja! No, ściśle rzecz biorąc, czarodziejki, bo przecież chodzi o drużynę złożoną z przedstawicielek płci pięknej. Niestety, mimo że w stanowiącym ich bazę wypadową mieście Ohfun działa aktywnie gildia magów, żadna jej adeptka nie kwapi się do kariery poszukiwaczki przygód. Jedna z nich pragnie nawet pomóc… Ale przedstawiony przez nią kandydat zostaje bezapelacyjnie zdyskwalifikowany.

Skoro nie czarodziej, to może bohater? Melissa, która służy Mylee, bogu walki, decyduje się przeprowadzić rytuał objawienia. Powinien on zdradzić jej imię tego, którego przeznaczeniem jest zostać bohaterem. A jej przeznaczeniem jest wspierać tego bohatera i służyć mu… Tylko dlaczego bóg zsyła jej tego niedowarzonego idiotę maga, którego wczoraj spławiły?! To się dzieje wbrew jej woli!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *