Ocena 8.54
Bookmark
Obserwowane przez 45 osób

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen

Oglądaj odcinki Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen po polsku, Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen online pl, pobieraj Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen pl, anime Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen pl na AnimeDesu.pl
魔法科高校の劣等生 来訪者編
Status: Emitowane Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen na AnimeDesu.pl

Opis Anime Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen

Przyjaciółka Miyuki, Shizuku Kitayama, dostaje się na nauki w zagranicznej szkole. Dla magów jest to praktycznie niemożliwe. Umożliwienie nauki za granicą użytkownikowi magii jest równe ze zdradą sekretu Narodowego obcemu mocarstwu. Jest to jednak możliwe w skutek programu wymiany uczniów. Tak też Angelina Kudou Shields przybywa z USNA do Japonii, by uczęszczać do Pierwszego Liceum.

Komentarze

  1. Fan001 pisze:

    Mam pytanie na temat odcinków o której tak wchodzą

    1. Szef pisze:

      Przetłumaczone są zazwyczaj w sobotę nocą, korekta w niedzielę ok. rana/południa. Wersja online powinna być w niedzielne popołudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *