Ocena 7.08
Bookmark
Obserwowane przez 3 osób

Mahoutsukai Precure!

Oglądaj odcinki Mahoutsukai Precure! po polsku, Mahoutsukai Precure! online pl, pobieraj Mahoutsukai Precure! pl, anime Mahoutsukai Precure! pl na AnimeDesu.pl
魔法つかいプリキュア!
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 50 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Mahoutsukai Precure! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Mahoutsukai Precure! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Mahoutsukai Precure! na AnimeDesu.pl

Opis Anime Mahoutsukai Precure!

Podczas wiosennej przerwy, przed rozpoczęciem przez Mirai drugiej klasy gimnazjum, jest świadkiem upadku w parku tajemniczego obiektu. Udaje się tam ze swoim wypchanym misiem Mofurunem. Widzi latającą na miotle dziewczynę imieniem Rico. Mirai ma mnóstwo pytań, a Rico wyjaśnia, że czegoś poszukuje. Obie mają podobne naszyjniki.
Nagle pojawia się Batti, sprzymierzeniec władający czarną magią Dokurokushi i żąda Link Stone Emerald.Następnie przywołuje potwora zwanego Yokobaru i zapędza dziewczyny w kąt.Wtedy, Mirai i Rico biorą się za ręce i wypowiadają magiczne słowa „Cure-Up Rapapa!” – ich naszyjniki zaczynają lśnić a dziewczyny transformują w legendarne Precure.

Oglądaj Mahoutsukai Precure!

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *