Ocena 7.07
Subskrybuj
Obserwowane przez 31 osób

Makai Ouji: Devils and Realist

Makai Ouji: Devils and Realist online pl, Makai Ouji: Devils and Realist z polskimi napisami, anime Makai Ouji: Devils and Realist na AnimeDesu.pl
Devils and Realist, Makai Ouji: Devils and Realist, 魔界王子 devils and realist
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2013 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Anime Makai Ouji: Devils and Realist do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na AnimeDesu.pl

Opis Anime Makai Ouji: Devils and Realist

Historia obraca się wokół Williama, potomka arystokratycznej rodziny posiadającego niezwykłą inteligencję. Pewnego dnia jego wujek, za sprawą nieudanego przedsięwzięcia, traci praktycznie cały swój majątek. Obawiając się, że dobre imię jego rodziny zostało zszargane, William wraca do swojego domu razem z towarzyszącym mu lokajem, mając na celu znalezienie cokolwiek co można by sprzedać i choć trochę podreperować rodzinny budżet. Przeszukiwanie posiadłości owocuje odnalezieniem podziemnego pokoju wybudowanego tam przez jego przodków. Znajduje się tam magiczna pieczęć, dzięki której naszemu bohaterowi nieświadomie udaje się przywołać demona. Istota ta informuje go, że jego imię brzmi Dantalion i wyjawia, iż William jest tzw. desygnatorem, osobą posiadającą prawo do wyznaczenia następnego władcy świata demonów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *