Ocena 6.44
Subskrybuj
Obserwowane przez 5 osób

Maken-Ki!

Oglądaj odcinki Maken-Ki! po polsku, Maken-Ki! online pl, pobieraj Maken-Ki! pl, anime Maken-Ki! pl na AnimeDesu.pl
Maken-Ki! Battling Venus
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Maken-Ki! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Maken-Ki! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Maken-Ki! na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Maken-Ki!

Takeru Ohyama to normalny, choć trochę zboczony chłopak, który został przyjęty i właśnie uczęszcza do szkoły, która, ku jego niewiedzy, okazuje się placówką, gdzie uczniowie walczą między sobą używając magii. Pierwszego dnia, po trzyletniej rozłące, spotyka ponownie: Haruko Amaye, przyjaciółkę z dzieciństwa, Inaho Kushiye, dziewczynę twierdzącą, że jest jego narzeczoną oraz Kodame Himegami, blondynkę próbującą go zabić. Bohater dość szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest zbytnio lubiany. Dociera także do niego informacja o specjalnych magicznych zdolnościach, czy magicznej broni zwanej Maken używanej przez wszystkich uczniów… z której on, jak się okazuje, nie jest w stanie korzystać. Co ma w takim razie zrobić, skoro wygląda na to, że wszyscy w tym miejscu pojedynkują się między sobą, by dać popis swych umiejętności, on zaś nie posiada nic, czym mógłby się pochwalić?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *