Ocena 6.53
Bookmark
Obserwowane przez 17 osób

Maou-sama, Retry!

Oglądaj odcinki Maou-sama, Retry! po polsku, Maou-sama, Retry! online pl, pobieraj Maou-sama, Retry! pl, anime Maou-sama, Retry! pl na AnimeDesu.pl
魔王様、リトライ!
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Maou-sama, Retry! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Maou-sama, Retry! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Maou-sama, Retry! na AnimeDesu.pl

Opis Anime Maou-sama, Retry!

Akira to zwykły mężczyzna pracujący w firmie zarządzającej grą online Infinity Game. Nasz bohater często sobie gra w Infinity Game jako Maou, Władca Demonów. Pewnego razu, gdy się loguje, zostaje wciągnięty do gry, gdzie spotyka jednonogą, blond dziewczynkę. Tak rozpoczyna się ich podróż, jednakże nie będzie spokojna, ponieważ Akira jest “Władcą Demonów”, jedną z najpotężniejszych istot na całym świecie. Żaden kraj czy święty nie zostawi takiej istoty w spokoju. Będą próbowali pokonać lub opanować Władcę Demonów. Jednakże ich próby nie będą usłane różami, a zaczną siać zniszczenie.

Komentarze

 1. Eee_ja pisze:

  Co wy macie z tym że nie ma tagu isekai

  1. Szef pisze:

   Isekai nie jest gatunkiem. Na innych stronach nie znajdujemy informacji o tym czy dana seria to isekai czy nie bo ich nie ma. Jeśli osoba, która dodaje daną serie jej nie oglądała, to po prostu nie wie, że jest to isekai stąd te braki.

 2. Scoobert pisze:

  Uwielbiam Isekaie ale czy trzeba coś pisać o tym anime? W sumie można jedynie napisać… TEŻ TAK CHCE.
  OP(OverPowered) bohater który może zmieść wszystko. Ogólnie gorąco polecam z racji iż jest to chyba jedno z nie licznych normalny Isekajuf 😀 Chociaż chyba sie to pisze Isekaij?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *