Ocena 7.07
Bookmark
Obserwowane przez 5 osób

Maria†Holic

Oglądaj odcinki Maria†Holic po polsku, Maria†Holic online pl, pobieraj Maria†Holic pl, anime Maria†Holic pl na AnimeDesu.pl
まりあ†ほりっく
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2009 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Maria†Holic z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Maria†Holic pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Maria†Holic na AnimeDesu.pl

Opis Anime Maria†Holic

Bohaterką tego anime jest nastoletnia Kanako, która właśnie przeniosła się do nowej szkoły. Nie jest to jednak byle jaka szkoła, lecz katolickie liceum dla dziewczyn, w którym poznali się jej rodzice. Kanako nie przepisała się do tej szkoły bez powodu, chce tutaj znaleźć swoją miіość (wyjaśnienie: bohaterka jest “przymusową lesbijką”, gdyż jakikolwiek kontakt z przedstawicielem pіci przeciwnej wywołuje u niej gigantyczną wysypkę). Już pierwszego dnia nauki na jej drodze staje Maria, dziewczyna piękna niczym z bajki, która na dodatek zachowuje się jak prawdziwa dama.
Niestety, ku zmartwieniu bohaterki, nieco później wychodzi na jaw, iż Maria tak naprawdę jest przebranym za kobietę mężczyzną. Na domiar złego, odkrycie prawdy przez Kanako powoduje, iż staje się ona ofiarą szantażu oraz dowiaduje się, że do końca nauki w tej szkole jej ruchy będą kontrolowane 24h/dobę, aby uniemożliwić jej wyjawienie sekretu jakiejkolwiek osobie postronnej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *