Ocena 7.70
Bookmark
Obserwowane przez 3 osób

Minami-ke

Oglądaj odcinki Minami-ke po polsku, Minami-ke online pl, pobieraj Minami-ke pl, anime Minami-ke pl na AnimeDesu.pl
みなみけ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2007 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Qkris1 Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Minami-ke z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Minami-ke pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Minami-ke na AnimeDesu.pl

Opis Anime Minami-ke

Minami-ke to typowe anime z serii josei. Opowiada o życiu codziennym trzech sióstr – najstarszej Haruki, młodszej Kany i najmłodszej Chiaki. Nic nie wiadomo o ich bliższej rodzinie. Opiekuje się nimi “wujek” Takiru, którego bez ustanku trapią jakieś problemy. Siostry różnią się od siebie charakterami i sposobem bycia. Haruka jest miłą i uczynną osobą, wszystko robi w domu, lecz mimo swojego opanowana naprawdę potrafi się zdenerwować. Natomiast Kana jest nieuważna, roztrzepana i straszny z niej łakomczuch. Jednakże mimo wszystkich swoich wad posiada wielu przyjaciół, między nimi wielbiciela, który skrycie ją kocha. Chiaki jest poważna, rozsądna, chociaż czasami pod wpływem Kany zdarza jej się zrobić głupstwo, a swą najstarszą siostrę uznaje za największy autorytet.
by Kyoko19

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *