Ocena 8.51
Bookmark
Obserwowane przez 33 osób

Mob Psycho 100

Oglądaj odcinki Mob Psycho 100 po polsku, Mob Psycho 100 online pl, pobieraj Mob Psycho 100 pl, anime Mob Psycho 100 pl na AnimeDesu.pl
モブサイコ100
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Mob Psycho 100 z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Mob Psycho 100 pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Mob Psycho 100 na AnimeDesu.pl

Opis Anime Mob Psycho 100

Na świecie, oprócz zwykłych ludzi i samozwańczych mediów, żyją użytkownicy mocy psychicznych, jak telekinetycy czy telepaci. Jednym z nich jest uczeń drugiej klasy Gimnazjum Soli, Shigeo Kageyama, nazywany Mobem. Już jako dziecko wyginał łyżki i sprawiał, że przedmioty unosiły się w powietrzu, ale szybko odkrył, że w ten sposób nie zdobędzie serca swojej pierwszej miłości, Tsubomi. Wtedy też przestał pokazywać ludziom swoje umiejętności i stracił pewność siebie.
Teraz, podczas gdy jego rówieśnicy wykorzystują młodość na różne sposoby, on marnuje swój potencjał, pracując za śmiesznie niską stawkę jako asystent Arakaty Reigena – naciągacza, który podaje się za medium. Wciąż próbuje znaleźć dla siebie miejsce i zdobyć przyjaciół, ale nie jest popularny, wysportowany, ani nie osiąga wysokich wyników w nauce. Sytuacji nie poprawia fakt, że wydaje się całkiem wyprany z emocji. Dawno temu zauważył bowiem, że im silniejszych uczuć doświadcza, tym potężniejsze stają się jego psychiczne zdolności, ale zaczyna też tracić nad nimi kontrolę. Tłumione emocje powoli w nim rosną, a gdy ich poziom osiąga 100%, Mob staje się wyjątkowo niebezpieczny dla otoczenia.

Recenzja Anime Mob Psycho 100

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *