Ocena 7.38
Bookmark
Obserwowane przez 3 osób

Motto To LOVE-Ru

Oglądaj odcinki Motto To LOVE-Ru po polsku, Motto To LOVE-Ru online pl, pobieraj Motto To LOVE-Ru pl, anime Motto To LOVE-Ru pl na AnimeDesu.pl
もっと To LOVEる -とらぶる-
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Motto To LOVE-Ru z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Motto To LOVE-Ru pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Motto To LOVE-Ru na AnimeDesu.pl

Opis Anime Motto To LOVE-Ru

Rok po tym, jak Lala przybyła na Ziemię, zdecydowała, że zrobi wszystko, by Rito się w niej zakochał, nawet biorąc pod uwagę, że kocha on aktualnie Harune.
Biedny Rito będzie przechodził trudne czasy, gdyż oprócz tego, że mieszka ze swoimi siostrami, Mikan i Celine, do jego domu wprowadzają się także młodsze siostry Lali, Nana i Momo.
Zabawa i kłopoty czekają również Rita z jego przyjaciółmi ze szkoły i wieloma innymi postaciami, z wynalazkami Lali, które zwykle powodują katastrofalne skutki, kontraktem na zabicie Rita przez Yami i wieloma innymi problemami z pierwszego sezonu!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *