Ocena 5.98
Bookmark
Obserwowane przez 3 osób

Mujaki no Rakuen

Oglądaj odcinki Mujaki no Rakuen po polsku, Mujaki no Rakuen online pl, pobieraj Mujaki no Rakuen pl, anime Mujaki no Rakuen pl na AnimeDesu.pl
無邪気の楽園
Status: Zakończone Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 26 min. na ep. Typ: OVA Odcinki: 3 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Mujaki no Rakuen z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Mujaki no Rakuen pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Mujaki no Rakuen na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Mujaki no Rakuen

Shouta Handa jest 25 letnim, bezrobotnym mężczyzną, który jest zmęczony swoim nudnym życiem. Pewnego wieczoru na zjeździe klasowym spotyka dawne koleżanki z klasy. Odkrywa, że wszystkie są kobietami sukcesu z interesującą karierą, ale co najważniejsze, wszystkie są naprawdę piękne i z dużymi krągłościami. Niestety, wydaje się że wszyscy są świadomi jego nudnego, nieudanego życia, więc kpią z niego i nazywają go przegrywem, tak jak za dawnych czasów.
Wszystko się zmienia, kiedy Shouta idzie na spacer żeby zapalić papierosa i przypadkowo wpada do szkolnego basenu. Wywołuje to zjawisko nadprzyrodzone, które przenosi go w przeszłość o dziesięć lat. Znalazł się w tym samym basenie podczas zajęć z pływania, otoczony przez swoje koleżanki w stroje kąpielowe. Jak Shouta poradzi sobie z ich urodą i bliskością teraz, gdy jest dorosłym mężczyzną w ciele chłopca?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *