Ocena 7.70
Bookmark
Obserwowane przez 9 osób

Net-juu no Susume

Oglądaj odcinki Net-juu no Susume po polsku, Net-juu no Susume online pl, pobieraj Net-juu no Susume pl, anime Net-juu no Susume pl na AnimeDesu.pl
ネト充のススメ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 23 min. na ep. Typ: TV Odcinki: 10 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Net-juu no Susume z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Net-juu no Susume pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Net-juu no Susume na AnimeDesu.pl

Opis Anime Net-juu no Susume

Moriko Morioka ma trzydzieści lat, właśnie rzuciła pracę i rozpoczyna karierę NEETa. Od razu staje przed trudnym wyborem: W co zagrać? A potem jeszcze trudniejszym: Jaką postacią? Postanawia grać facetem.
Nie idzie jej/jemu, ale szybko poznaje Lily – płomiennowłosy support. Od tej chwili gra staje się przyjemnością.
Kiedy komp może startować w wyścigach PC Master Race, a ucieczka w świat MMO wydaje się być kompletna, nieoczekiwanie rzeczywistość daje o sobie znać.
Rzeczywistość ma na imię Yuuta, jest blondwłosym bishem, pracuje w firmie, którą porzuciła Moriko, właśnie ją przewrócił (choć nie celowo) i… Tak! Gra w na tym samym serwerze co ona. Ba! Gra Żeńską postacią! (Ale o tym główna bohaterka jeszcze długo się nie dowie).
Oto historia, gdzie wykreowana cyfrowa osobowość (czyt.: kłamstwa) miesza się z IRL (en.: in real life).

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *