Ocena 7.70
Bookmark
Obserwowane przez 5 osób

Nisekoi

Oglądaj odcinki Nisekoi po polsku, Nisekoi online pl, pobieraj Nisekoi pl, anime Nisekoi pl na AnimeDesu.pl
ニセコイ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 20 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Nisekoi z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Nisekoi pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Nisekoi na AnimeDesu.pl

Opis Anime Nisekoi

Raku Ichijou to przeciętny licealista. Przy okazji jest też jedynym dziedzicem Rodziny Shuei-gumi, członków Yakuzy. Dziesięć lat temu chłopak złożył w tajemnicy przysięgę z pewną dziewczyną – obiecali sobie, że „wezmą ślub, gdy uda im się ponownie spotkać”. Od tamtego czasu Raku nigdy nie rozstał się z wisiorkiem jaki zostawiła mu tajemnicza ukochana.
Wtem pewnego dnia do klasy chłopaka przenosi się piękna dziewczyna o imieniu Chitoge Kirisaki. Ich kompatybilność jest zła przez co nie ma chwili, kiedy ich interakcje nie doprowadziłyby do kłótni. Jednak z powodu dziwnego obrotu zdarzeń Raku i Chitoge zgadzają się udawać, że są kochającą się parą. Nawet mimo tego, że serce chłopaka bije dla jego innej koleżanki z klasy, Kosaki Onodery.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *