Ocena 7.20
Bookmark
Obserwowane przez 1 osób

Onegai☆Teacher

Oglądaj odcinki Onegai☆Teacher po polsku, Onegai☆Teacher online pl, pobieraj Onegai☆Teacher pl, anime Onegai☆Teacher pl na AnimeDesu.pl
おねがい☆ティーチャー
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2002 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Onegai☆Teacher z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Onegai☆Teacher pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Onegai☆Teacher na AnimeDesu.pl

Opis Anime Onegai☆Teacher

Jest spokojny wieczór, główny bohater – Kei – odpoczywa pozwalając biec myślom, po czym spokojnie zasypia. Niestety, ta błoga chwila przerwana zostaje przez… pojawienie się statku kosmicznego. Oczywiście, nasz bohater zachowa się jak człowiek i zacznie uciekać… Tylko co da ucieczka przed obiektem z innej planety? Biegnąc przed siebie, wpada do jeziora, zaczyna tonąć… głębiej… ciemniej… brak tlenu…BACH! Pobudka!
No tak, kolejny gіupi sen – nie ma to jak zryta psychika… ale czy na pewno? Wkrótce klasa Kusanagiego dostaje nową wychowawczynię – Kazami Mizuho. Kobieta, jak się domyślacie, pochodzi z owego statku kosmicznego. Splotem wydarzeń Kei, przypomniawszy sobie “sen” i poznawszy tym samym sekret kosmitki, zmuszony jest dochować tajemnicy. Tak też zaczyna się historia ucznia i nauczycielki, w której to mamy do czynienia już na samym początku z… małżeństwem?!
By Vestar

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *