Ocena 6.90
Bookmark
Obserwowane przez 3 osób

Onegai☆Twins

Oglądaj odcinki Onegai☆Twins po polsku, Onegai☆Twins online pl, pobieraj Onegai☆Twins pl, anime Onegai☆Twins pl na AnimeDesu.pl
おねがい☆ツインズ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2003 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Onegai☆Twins z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Onegai☆Twins pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Onegai☆Twins na AnimeDesu.pl

Opis Anime Onegai☆Twins

Maiku jest dorastającym licealistą, który pracuje dorywczo jako programista. Nie ma on rodziny, a jedynym tropem jego pochodzenia jest zdjęcie z młodych lat, na którym stoi przed domem wraz z jakąś dziewczyną.
Chłopak odnalazł dom ze zdjęcia, kupił go oraz odnowił i zamieszkał w nim, lecz wkrótce po tym do jego domu przybywają dwie dziewczyny. Każda z nich twierdzi, że jest on jej bratem. Miina i Karin, bo tak dziewczyny mają na imię, zamieszkują razem z Maiku. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy obie zakochują się w chłopaku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *