Ocena 7.62
Bookmark
Obserwowane przez 9 osób

Orange

Oglądaj odcinki Orange po polsku, Orange online pl, pobieraj Orange pl, anime Orange pl na AnimeDesu.pl
orange(オレンジ)
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Orange z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Orange pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Orange na AnimeDesu.pl

Opis Anime Orange

Naho Takamiya to życzliwa dla innych, acz nieśmiała dziewczyna. Pewnego dnia dostaje ona tajemniczy list, co zbiega się w czasie z przeniesieniem się do jej szkoły Kakeru Naruse, do którego główna bohaterka od razu czuje miętę. Ku zaskoczeniu Naho, list ten zawiera między innymi opis wydarzeń bieżącego dnia. Co jeszcze bardziej zaskakujące – został napisany 10 lat później, a nadawcą jest ona sama. Najistotniejszą jednak zamieszczoną w nim informacją jest, że to przyszłość, w której niestety zabrakło już nowego kolegi z klasy. Przyszłe „ja” głównej bohaterki twierdzi, że może ona zmienić jego los, jednak by tego dokonać będzie musiała się do niego zbliżyć. Czy Naho zdoła przezwyciężyć swoje onieśmielenie i wyciągnąć rękę do Kakeru, nim będzie na to za późno?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *