Ocena 7.43
Bookmark
Obserwowane przez 1 osób

Oruchuban Ebichu

Oglądaj odcinki Oruchuban Ebichu po polsku, Oruchuban Ebichu online pl, pobieraj Oruchuban Ebichu pl, anime Oruchuban Ebichu pl na AnimeDesu.pl
おるちゅばんエビちゅ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 1999 Czas trwania: 8 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Naczos Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Oruchuban Ebichu z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Oruchuban Ebichu pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Oruchuban Ebichu na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Oruchuban Ebichu

Ebichu (bo tak ma na imię chomiczka) ma tylko jeden cel w życiu – zadbać o to, by jej Właścicielka była szczęśliwa. Niestety, o ile sprzątanie domu, zmywanie naczyń czy pranie bielizny swojej pani można jakoś do tego „dbania” zaliczyć, o tyle czytanie jej na głos podrzędnego romansu (oczywiście dla „podgrzania atmosfery”) w trakcie miłosnych igraszek całkowicie mija się z celem. Podobnie jak oznajmianie całemu światu (m.in. kolegom z biura, dozorczyni, tłumowi w sklepie, tudzież telefonicznemu zboczeńcowi), iż jej Właścicielka „choć już ma 25 lat, wcale nie chce desperacko wyjść za mąż, nie uprawia co noc seksu z bezużytecznym głupkiem Kaishounachi, i wcale, a wcale nie ma zielonego wibratora…” Nic dziwnego, iż biedna chomiczka co i rusz ląduje w malowniczym rozbryzgu krwi na ścianie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *