Ocena 7.63
Bookmark
Obserwowane przez 1 osób

Over Drive

Oglądaj odcinki Over Drive po polsku, Over Drive online pl, pobieraj Over Drive pl, anime Over Drive pl na AnimeDesu.pl
オーバードライヴ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2007 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dodane przez: Naczos Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Over Drive z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Over Drive pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Over Drive na AnimeDesu.pl

Opis Anime Over Drive

Głównym bohaterem jest uczeń pierwszego roku liceum Mikoto Shinozaki. Jest on bardzo cichym, nieśmiałym i niezdarnym chłopcem o mizernej posturze. Obok niego siedzi jedna z klasowych piękności, Yuki Fukazawa. Mikoto jest jej cichym wielbicielem, ale ten stan ma właśnie ulec zmianie. Nie znaczy to, że Yuki ma zamiar odwzajemnić jego uczucia. Tak się składa, że brat Yuki jest znanym kolarzem, a szkolny klub kolarski poszukuje nowych członków. Jeżeli Yuki przyprowadzi nowego, zdolnego członka, otrzyma pieniądze na zakup nowej torebki. Dzięki temu zbiegowi okoliczności życie Mikoto drastycznie się zmieni. Wraz z kolegami ze szkoły będzie miał okazję zmierzyć się z wielkim wyzwaniem. Mają oni wielkie ambicje, ale ich realizacja może okazać się niemożliwa. Miłość Mikoto do Yuki jest wyraźnie jednostronna. To czy uda mu się wedrzeć do jej serca może zależeć od jego determinacji. Yuki nie jest osobą szczególnie miłą, czy wyrozumiałą. Jej silny charakter będzie stanowił poważną barierę. Starania klasowego zera, którym zawsze był Mikoto z pewnością dadzą wiele zabawnych rezultatów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *